Ceník

Kompletní ceník ordinace dentální hygieny DENTALMEDICA je k nahlédnutí v ordinaci, ceny jsou smluvní, mohou se individuálně upravit dle závažnosti onemocnění, nebo stavu dutiny ústní. Každý pacient po vstupním vyšetření dostane informace o potřebě časové i finanční náročnosti. Vždy se snažíme pro naše klienty najít nejvhodnější společnou cestu ke zdravým a krásným zubům.

První návštěva př. nepravidelná návštěva více jak po 2 letech

Zahrnuje anamnézu, hodnocení rizik, komplexní vyšetření, hodnocení RTG v rámci DH, indexy ukazující stav a potřebu péče, odstranění akutního dráždění dásní (zubní kámen, povlaky), výběr pomůcek a prostředků k domácí péči o zuby, nácvik používání vybrané pomůcky. 

1750Kč

Následná návštěva v hygienické fázi

U pacientů s vysokým rizikem zubního kazu nebo zánětu parodontu (parodontitida) je nutná následná péče, která se může skládat z několika návštěv (vzhledem k rozsahu poškození). V každé návštěvě se přehodnocuje stav, zlepšení stavu, pomocí indexů. Je třeba vytvořit detailní přehled poškození (detailní měření stavu dásní a závěsného aparátu zubu, ústupu dásní aj.) U pacientů s rizikem kazu a zánětu je třeba vyhodnotit prognózu, navrhnout potřebu péče, je možné využít analýzy DNA k hodnocení množství rizikových patogenů. Návštěvy v tzv. hygienické fázi zahrnují dočišťování dráždivých nánosů zubního kamene a plaku z míst běžně nepřístupných při domácí péči. 

1650Kč

Péče v tzv. udržovací terapii (racall system) - pravidelný po 6 měsících (45-60 minut)

Celoživotní preventivní program, který se věnuje dokonalému a šetrnému leštění zubních tkání a podpoře dásní pro zachování funkce chrupu i estetiky. Zahrnuje zdarma AIR FLOW - pískování pigmentací a ošetření zubní skloviny fluoridy nebo hydroxyapatitovým přípravkem.

1500 Kč

Péče o dětské pacienty (30 - 45 minut)

Hodnocení rizik  kazu a zánětu, indexy, leštění zubů př. AIR FLOW, ošetření skloviny, poradenství, péče o zuby a dásně.

850 Kč

Pravidelná péče o pacienty s fixním ortodontickým aparátem (30 minut)

Velice důležitá kontrolní a udržovací péče zahrnuje, idexy, AIR FLOW, kontrolu plaku, fluoridační přípravek pro orto. aparáty.

850-1200 Kč

AIR FLOW 

Šetrné odstranění pigmentací novým přístrojem EMS Master s výběrem prášku dle potřeby a stavu zubních tkání, lokální fluoridace

1300 Kč

Bělení zubů 

Účinný, léty prověřený, program k zesvětlení vašich zubů (dle potřeby a časové náročnosti)

2800-7000 Kč

© 2017 Dentalmedica
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!