O nás

Jsme tu pro vás a vždy se snažíme meximálně vyhovět vašim požadavkům. Naší snahou je poskytovat ty nejlepší služby

Mgr. Bc. Petra Borkovcová

Je registrovaná diplomovaná dentální hygienistka. Vystudovala SZŠ a VZŠ v Brně v oboru zubní technik, dále absolvovala Soukromou vyšší zdravotnickou školu pro dentální hygienistky v Praze a v černu 2008 promovala na Katedře dentální hygieny Prešovské univerzity. Magisterské vzdělání dokončila studiem pedagogiky v roce 2011.

Věnuje se přednáškové činnosti, publikační činnosti, jako školitel se podílí na akreditovaných kurzech pro dentální hygienistky, zubní asistentky a studenty dentální hygieny, zubního lékařství v rámci dentální hygieny. V soušasnosti je členka Asociace dentálních hygienistek ČR, kde se snaží, společně s kolegyněmi, hájit profesní zájmy ADH ČR a zvyšovat prestiž této profese mezi odbornou i laickou veřejností. Delší dobu se také věnuje pedagogické činnosti při výuce dentálních hygienistek i zubních instrumentářek na SZŠ a VOŠZ Brno Merhautova a jako asisistenka působí na Lékařské fakultě, katedře dentální Masarykovy univerzity.

Od roku 2011 je také šťastnou maminkou dcery Kristinky.

I přes mnoho profesních i rodinných aktivit, jsou pro ni prioritou spokojení klienti s přirozeně sebevědomým úsměvem.

Monika Králová, DiS.

Diplomovaná dentální hygienistka. Absolvovala Soukromou vyšší zdravotnickou školu pro dentální hygienistky s.r.o. v Praze. V ordinaci dentální hygieny DENTALMEDICA je pečlivým a profesionálním členem týmu od roku 2013.